ایده های کسب درآمد اینترنتی

ایده های کسب درآمد اینترنتی

قصد داریم چندین ایده را به شما عزیزان معرفی کنیم با با استفاده از انها میتوانید همین امروز برای خود یک کسب و کار اینترنتی ایجاد کرده و درآمد زایی از اینترنت را شروع کنید.

۱- ایجاد کسب و کار فروش فایل

کسب و کار های فروش فایل معمولا درآمد بالایی دارند و سود حاصل از فروش تقریبا ۱۰۰٪ است . به این دلیل که شما باید فایل را خودتان ساخته و یا تهیه کنید پس دیگر نیازی به خرید محصول نیست ، اینکار باعث میشود تا سود حاصل از فروش هر محصول تقریبا ۱۰۰٪ بوده و بتوانید در مدت بسیار کمی به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

البته توجه داشته باشید ساخت چنین کسب و کاری به اید سادگی ها هم نیست و اگر واقعا میخواهید وارد این نوع کسب و کار شوید حتما باید قبل از با مطالعه مقالات مختلف شیوه راه اندازی ان را به شکل صحیح یاد بگیرید.

۲- ایجاد فروشگاه محصولات فیزیکی

اگر ۱۰ یا ۱۲ سال پیش به شما میگفتند یک فروشگاه اینترنتی میتواند روزانه بصورت میلیاردی درآمد کسب کند شاید باورتان نمیشد و به شخصی که این خبر را میداد میخندیدید . اما امروزه فروشگاه های محصولات فیزیکی مثل دیجی کالا با درآمدی میلیاردی توانسته اند به موفقیت های چشم گیری برسند.

البته این درآمد بالا فقط مختص دیجی کالا نیست ، بلکه بسیاری از فروشگاه های اینترنتی دیگر نیز تقریبا چنین درآمدی دارند . این یعنی اینکه هرچقدر هم فروشگاه های بزرگ اینترنتی وجود داشته باشد به دلیل وجود کاربران زیاد اینترنت باز هم جا برای یک فروشگاه جدید هست.

پس در نتیجه اگر به دنبال یک درآمد بسیار بالا هستید ، پیشنهاد میکنم که به سراغ فروشگاه اینترنتی محصولات فیزیکی بروید . ساخت این نوع فروشگاه ها از فروشگاه های فایل سخت تر است اما اگر بتوانید در آن به موفقیت برسید ، درآمد حاصل از آن بسیار بیشتر از فروشگاه های فایل می باشد.

۳- ایجاد سایت مشاوره ای

شما میتوانید با مشاوره دادن به دیگران کسب درآمد اینترنتی داشته باشید . به این شکل که شما مثلا طراح سایت هستید و یک شخص که قصد راه اندازی سایت دارد با شما تماس میگیرد . شما میتوانید بصورت ساعتی از این شخص هزینه دریافت کرده و به او مشاوره دهید.

البته توجه داشته باشید در این نوع کسب و کار اول نیاز هست حتما تخصص داشته باشید و دوم باید حتما گاهی مشاوره ها را بصورت رایگان انجام دهید تا مشتری جذب کار شما شود.

ایجاد چنین کسب و کاری بسیار ساده است و با یک سایت ساده شرکتی نیز میتوانید این کار را همین امروز شروع کنید . البته توجه داشته باشید بهتر است برای سایت خود یک فرم ارسال پرداخت انلاین نیز ایجاد کنید ، که اینکار با افزونه گراویتی فرم امکان پذیر است.

۴- کارواش آنلاین و کسب درآمد اینترنتی

چند وقت پیش خودرو من نیاز به شستشو داشت و نمیتوانستم تا کارواش بروم به همین دلیل در اینترنت به دنبال یک کارواشی آنلاین گشتم . در این جستجو کوتاه مشاهده کردم که چقدر تعداد کارواش های آنلاین زیاد شده است.

اما متاسفانه بیشتر این کارواشی ها در شهر های خیلی بزرگ مثل تهران هستند و شهر های کوچکتر متاسفانه دارای چنین خدماتی نیستند . این یک فرصت فوق العاده برای افرادیست که در شهر های کوچکتر زندگی میکنند و میخواهند با هزینه بسیار کم کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنند.

این کسب و کار به این شکل فعالیت میکند که مشتری از طریق اینترنت سفارش را ثبت کرده و سپس کاربر کارواشی آنلاین به سراغ آن شخص رفته و خودرو او را کاملا شستشو میکند . توجه داشته باشید این کارواش ها میتوانند درآمد بسیار بیشتری نسبت به کارواش های معمولی داشته باشند.

۵- کسب درآمد اینترنتی با سوپر مارکت شهری

شهر های بزرگی مثل تهران امروزه دارای سوپر مارکت های انلاین هستند و افراد دیگر نیازی نیست به سر مغازه و سوپر مارکت ها بروند تا بتوانند محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند . خودتان را در نظر بگیرید که صبح تازه از خواب بلند شده اید و میخواهید یک صبحانه خریداری کنید . بهتر است در خانه نشسته و کالای مورد نظر خود را سفارش دهید تا اینکه بخواهید به سراغ سوپر مارکت بروید.

البته به نظر من این ایده بیشتر مناسب افرادیست که در شهر های کوچک زندگی میکنند . زیرا در شهر های بزرگ ممکن است در ابتدای راه نتوانید محصولات را به سرعت و به ان شکل که باید به مشتری خود برسانید.

۶- پشتیبانی سایت ها برای کسب درآمد اینترنتی

اگر هیچکدام از ایده های بالا بدردتان نخورد بهتر است یک سری به گوگل زده و شیوه مدیریت وردپرس را یاد بگیرید تا بتوانید سایت های مختلف را پشتیبانی کنید . بسیاری از افراد وقت کافی برای مدیریت سایت خود را ندارند و به شخصی نیاز دارند که بتواند به انها در این مسیر کمک کند.

این شیوه کسب درآمد اینترنتی هرچند به مانند روش های بالا درآمد زیادی ندارد اما کار چندان سختی نیست و میتوانید به مدت چند روز آن را یاد بگیرید و همچنین وقت زیادی نیز از شما نمیگیرد.

۷- ایفا کردن نقش رابط

یکی دیگر از روش هایی که میشود بدون هیچ دردسری از طریق آن کسب درآمد اینترنتی داشت رابط بودن است . به این معنی که شما میتوانید برای یک پروژه ساخت سایت و یا کار های دیگر قرار داد بسته و سپس کار را به یک فریلنسر بسپارید.

این روش هرچند خیلی اصولی نیست ولی در کشور ما ایران بسیار کاربرد دارد و بسیاری از افرادی که سایت طراحی کرده و هزینه های بسیار زیادی دریافت میکنند درآمدشان دقیقا از همین روش است.

برای یافتن فریلنسر میتوانید به سایت های پارس کدرز و یا پونیشا مراجعه کنید . پروژه را منتشر کرده و منتظر پیشنهاد طراح ها باشید.

۸- کسب درآمد اینترنتی از طریق اینستاگرام

همانطور که میدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام در ایران امروزه دارای کاربران فعال بسیار زیادی است . به شکلی که بسیاری از افراد بیشتر وقت خود را صرف گشت و گذار در این شبکه محبوب میکنند . پس این یک فرصت فوق العاده برای افرادیست که میخواهند کسب درآمد اینترنتی داشته و بدون سرمایه اولیه کار خود را شروع کنند.

برای شروع میتوانید یک صفحه اینستاگرام خبری ، تفریحی ، معرفی فیلم ، پزشکی یا هر نوع صفحه دیگری ساخته و با بالا بردن تعداد دنبال کننده های ان تبلیغات بگیرید . چنین صفحاتی یک درآمد رویایی داشته و نیازی به هیچ هزینه اولیه ای ندارند . اما شاید اینکار برای همه امکان پذیر نباشد به همین دلیل میتوانید به سراغ روش های دیگر درآمدی از اینستاگرام بروید.

روش دومی که برای درآمد زایی از اینترنت وجود دارد این است که محصولات خود را از طریق این شبکه اجتماعی بفروشید . برای اینکار شما فقط به یک سری محصول یا حتی عضویت در یک سیستم همکاری در فروش احتیاج خواهید داشت . البته توجه داشته باشید بهتر است قبل از شروع این روش کسب درآمد اینترنتی حتما در مورد آن مطالعه کنید.

روش سومی که برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد فروش فالوور و لایک می باشد . که البته این کار نیاز به تخصص دارد و باید قبل از انجام هر کاری شیوه جذب فالوور را یاد گرفته و با انواع آن اشنا شوید . اما اگر بتوانید این روش را یاد بگیرید میتوانید مطمعن باشید که به درامدی فوق العاده زیاد دست پیدا می کنید.

البته روش های دیگری نیز برای درآمد زایی از این شبکه اجتماعی وجود دارد اما این سه روش جز بهترین ها هستند و معمولا درآمد میلیونی بسیار خوبی دارند.

۹- کسب درآمد اینترنتی با همکاری در فروش اینترنتی

یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی که به شخصه خیلی به آن علاقه مند هستم ، همکاری در فروش می باشد . به این شکل که شما برای محصولات سایت های بزرگ مشتری پیدا کرده و درصدی از هر فروش را دریافت می کنید.

این شیوه درآمدی نیاز به هیچ سرمایه اولیه ای نداشته و اصلا نمیخواهد تخصص خاصی داشته باشید . به همین دلیل مناسب تمامی افرادی که در اینترنت فعالیت میکنند می باشد .

برای شروع درآمد زایی از این روش کافیست در قسمت همکاری در فروش سایت هایی مثل دیجی کالا عضو شده و سپس یک سایت و یا حتی صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام بسازید . بعد از اینکار میتوانید با معرفی محصولات دیجی کالا به مشتری های خود و فروش انها به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید.

۱۰ – ایجاد یک مارکت پلیس

امروزه سایت های بزرگی مثل دیجی کالا ، ژاکت و راستچین از طریق فروش محصولات دیگران کسب درآمد میکنند . این وبسایت ها با قرار دادن محصولات دیگران و پیدا کردن مشتری برای آنها و دریافت درصدی از هر فروش به درآمد های بسیار زیادی دست پیدا کرده اند .

چنین وبسایت هایی این شیوه کسب درآمد اینترنتی را به این علت انتخاب کرده اند که نه نیازی به انبار دارد و نه حتی داشتن محصول ، پس در نتیجه شما هیچ دغدغه ای برای تامین محصول و یا انبار کردن انها نخواهید داشت . در واقع شما اگر بخواهید بدون هیچگونه محصولی یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید . بهترین راه این است که یک مارکت پلیس ساخته و افراد را مجاب به فروش محصولشان درون سایت شما کنید.

برای ساخت چنین کسب و کار اینترنتی کافیست یک قالب چند فروشندگی وردپرس خریداری کرده و با نصب و همچنین تنظیمات ان وبسایت خود را ایجاد کنید . توجه داشته باشید سخت ترین کار در این نوع شیوه کسب درآمد اینترنتی این است که باید کاری کنید که افراد علاقه مند به فروش محصولشان درون سایت شما شوند.

نکته دیگری که در این روش وجود دارد این است که حتما باید با استفاده از تبلیغات گسترده در همان ابتدای کار برای محصولات فروشنده ها مشتری پیدا کنید . زیرا اگر نتوانید بعد از گذشت چند روز برای محصولاتشان مشتری پیدا کنید بدون شک وبسایت شما را ترک کرده و دیگر محصولی درون ان قرار نمیدهند.

۱۱- کسب درآمد اینترنتی از طریق همکاری در فروش دیجی کالا

 

همانطور که میدانید فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یک سیستم همکاری در فروش قدرتمند دارد . که افراد با عضویت در آن و پیدا کردن خریدار برای محصولات درصدی از هر فروش را به خود اختصاص میدهند . به همین علت افراد و سایت های زیادی به سراغ این روش کسب درآمد اینترنتی رفته اند.

در این روش شما به سرمایه اولیه و یا محصولی برای فروش احتیاج نخواهید داشت . یعنی شما بدون حتی یک ریال هزینه و دردسر های فروشگاه داری اینترنتی میتوانید به سادگی از طریق دیجی کالا درآمد کسب کنید.

در حال حاظر بسیاری از سایت ها مثل ترب و یا موبایل . ای ار از همین طریق در حال کسب درآمد اینترنتی هستند . پس یعنی شما هم اگر مسیر آنها را دنبال کنید میتوانید به سادگی به درامدی میلیونی در ماه دست پیدا کنید.

برای شروع این روش کسب درآمد از اینترنت کافیست در گوگل جمله همکاری در فروش دیجی کالا را جستجو کنید . بعد از جستجو این عنوان وارد سایت مربوطه شده و سپس در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا عضو شوید . توجه داشته باشید بعد از عضویت باید اطلاعات خود را تکمیل کرده و منتظر بمانید تا وبسایت دیجی کالا اطلاعات شما را تایید کند.

 

بعد از تایید اطلاعات کافیست وبسایت و یا شبکه اجتماعی خود را درون سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت کرده و سپس منظر تایید ان بمانید . بعد از تایید حالا میتوانید لینک همکاری در فروش مخصوص خود را از دیجی کالا بگیرید.

بعد از انجام تمام این کار ها حالا کافیست به تولید محتوا پرداخته و برای محصولات دیجی کالا مشتری پیدا کنید . در واقع تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید همین تولید محتوا است که اگر بتوانید به شکلی درست ان را انجام دهید بعد از مدت کوتاهی به درآمد میرسید.

۱۲- ارایه خدمات سئو

سئو به معنی بهنیه سازی وبسایت برای موتور های جستجو می باشد . یعنی هر وبسایتی که در نتایج اولیه گوگل دیده میشود با استفاده از روش های سئو به این جایگاه رسیده است . در واقع هر وبسایتی که قصد درآمد زایی از اینترنت را دارد باید برای سئو وقت گذاشته و یا یک متخصص را استخدام کند . سئو یک روش کسب درآمد اینترنتی است که اگر علم ان را داشته باشید تمام پول حاصل از آن سود می باشد.

این یعنی تمامی وبسایت ها به این تخصص احتیاج دارند و اگر متخصص سئو باشید میتوانید در عرض چند ساعت تعادد زیادی مشتری پیدا کنید . توجه داشته باشید درآمد این کار خیلی زیاد است اما در عین حال حجم کاری آن نیز زیاد می باشد.

برای یادگیری سئو میتوانید از مقاله های رایگان و آموزش های رایگان فارسی و انگلیسی موجود در اینترنت استفاده کنید اما اگر قصد دارید در مدت زمان کمی این علم را یاد بگیرید بهتر است در یک دوره انلاین شرکت کرده تا یک متخصص سئو به شما آموزش دهید.

یک نکته در که در این نوع کسب درآمد اینترنتی خیلی مهم است این می باشد که حتما باید تخصص کافی برای اینکار را داشته باشید زیرا سئو یک تخصص خاص می باشد که با یک اشتباه کوچک تمامی کار هایی که کرده اید بی تاثیر خواهد شد.

۱۳- تدریس از طریق وبینار

اگر چرخی در اینترنت بزنید متوجه خواهید شد که اکثر افراد از طریق برگزاری وبینار ( سمینار آنلاین در بستر وب ) کسب درآمد میکنند . این افراد با برگزاری یک کلاس انلاین از دانشجو های خود مبلغی را دریافت و در یک ساعت مشخص و بصورت انلاین کلاس خود انلاین برگزار میکنند.

برای راه اندازی این روش کسب درآمد اینترنتی کار سختی در پیش ندارید اما حتما باید متخصص باشید . زیرا افراد به سراغ وبینار کسی میروند که یقین داشته باشند شخص مورد نظر توانایی تدریس داشته باشید.

برای برگزاری چنین کلاس انلاینی میتوانید از سایت های زیر استفاده کنید.

  • webynar.ir
  • eseminar.tv

توجه داشته باشید که قبل از برگزاری کلاس حتما جندین بار تمرین کنید تا در حین برگزاری با مشکلی روبرو نشوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *