فروشگاه ساز سلدان، فروشگاه سازی متفاوت

فروشگاه ساز سلدان، تغییر بازی در سرویس های فروشگاه ساز دنیا

فروشگاه ساز سلدان، سلدان پلتفرمی است که به شما امکان این را می‌دهد که فروشگاه و سایت خودتان را بسازید و این کار را بدون نیاز به داشتن هیچ گونه دانش برنامه نویسی و یا حتی استخدام برنامه نویس یا طراح انجام دهید. همچنین در این پلتفرم دیگر نیازی نیست  پلاگین‌های مختلفی را خریداری کنید و نصب کنید . حتی نیازی به داشتن اطلاعات فنی و پشتیبانی سایت را نخواهید داشت. تمام این کارها توسط تیم سلدان انجام خواهد شد. یکی از ویژگی‌های سلدان ، نسبت به رقبایی مثل شاپیفای در این است که در این پلتفرم دیگر شما نیاز ندارید حتی قالب‌هایی را انتخاب کنید، خریداری کنید، نصب کنید و ساختار کلی فروشگاه برای مشتریان شما در یک قالب خیلی حرفه ای و زیبا براساس نوع محصولتان به صورت خودکار generate می‌شود بدون اینکه شما نیازی داشته باشید که با تنظیمات پیچیده یا طراحی‌های پیچیده سروکار داشته باشید و همینطور هم برای فروشگاه‌تان امکان این را فراهم می‌کنید که بتوانید لندینگ پیج‌های خاص خودتان را هم طراحی کنید. مثلا اگر برندی دارید یا آفری دارید یا محصول خاصی را می‌خواهید پروموت کنید، می‌توانید از لندینگ پیج بیلدر سلدان هم استفاده کنید که به راحتی با drag and drop می‌توانید سکشن‌های مختلف را به صفحه لندینگ اضافه کنید و یک صفحه لندینگ استاندارد با تمام ویژگی‌های مربوط به تایپوگرافی و دیزاین و UI/UX را داشته باشید.

بیشترین بازدهی با کمترین تلاش

در انتها هم به این نکته اشاره می‌کنم که سلدان برای توسعه جامعه خودش به کسانی که در توسعه این پلتفرم و یا تولید محتوای برای آن، و یا آموزش و یا هر مورد که به این پلتفرم و توسعه آن کمک می‌کند، پاداش‌هایی را پرداخت می‌کند. شما اگر سایت فروشگاه یا وبلاگی دارید و سلدان را از طریق آن به افراد دیگر معرفی بکنید ، بابت این معرفی درصدی از کارمزد را دریافت می‌کنید و این پاداش به صورت شارژ به حساب شما واریز می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید و یا حتی این شارژ را به راحتی به دیگران انتقال دهید. همچنین اگر توسعه دهنده نرم افزار هستید، یا محتواهای خاصی تولید می‌کنید، باز هم می‌توانید کاری که کردید، نتایج و مستنداتش را برای ما ارسال کنید و ما در قبال آن شارژ به ارزی که مد نظر شماست و یا حتی سکه‌های سلدان به شما پرداخت می‌کنیم.

ثبت نام و ساختن فروشگاه رایگان در سلدان


سوالات متداول

فروشگاه ساز سلدان چیست؟

فروشگاه ساز سلدان پلتفرمی است که به شما امکان این را می‌دهد که فروشگاه و سایت خودتان را بسازید و این کار را بدون نیاز به داشتن هیچ گونه دانش برنامه نویسی و یا حتی استخدام برنامه نویس یا طراح انجام دهید. همچنین در این پلتفرم دیگر نیازی نیست پکیجی را خریداری کنید، پلاگین‌های مختلفی را خریداری کنید و نصب کنید . حتی نیازی به داشتن اطلاعات فنی و پشتیبانی سایت را نخواهید داشت. تمام این کارها توسط تیم Selldone انجام خواهد شد.

آیا سلدان یک فروشگاه ساز رایگان است؟

بله، تمام امکانات سلدان بدون محدودیت زمانی به صورت رایگان در اختیار شما است. تنها ۲% از مبلغ فروش به عنوان کارمزد سرویس از شما دریافت می شود. در صورتی که بخواهید این کارمزد را کاهش دهید می توانید از پلن های دیگر سلدان استفاده نمایید.

برای ساخت فروشگاه آنلاین به چه چیزی نیاز دارم؟

برای ساخت فروشگاه آنلاین علاوه بر داشتن اطلاعات و تصاویر از محصول خود، نیاز به یک سرور، نرم افزار فروشگاه ساز و دانش فنی برای نصب و به روز رسانی آن دارید. اما با استفاده از فروشگاه ساز حرفه ای سلدان شما نیازی به دانش فنی، پرداخت هزینه سرور و نگرانی از پشتیبانی فنی و به روزرسانی و مشکلات فنی نخواهید داشت. تمام این موارد توسط تیم قدرتمند سلدان برای کسب و کار شما محیا میگردد.

آیا امکان داشتن دامنه اختصاصی برای فروشگاه آنلاین خود دارم؟

بله، در حقیقت شما هر تعداد دامنه که بخواهید به فروشگاه خود در سلدان می توانید اضافه نمایید. داشتن دامنه اختصاصی یکی از موارد الزامی برای داشتن یک برند معتبر و جلب اعتماد مشتریانتان خواهد بود. اضافه کردن هر دامنه به سلدان و طی تمام مراحل آن بیشتر از ۱۲۰ ثانیه در سلدان طول نخواهد کشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *