پاسخ به چند سوال در مورد کسب درآمد از اینترنت

پاسخ به چند سوال در مورد کسب درآمد از اینترنت

در ادامه به چند سوال که مخاطبین حل شو برای ما فرستاده اند پاسخ میدهیم.

برای کسب درآمد اینترنتی حتما باید سایت داشته باشیم؟

وبسایت اولین چیزی است که یک کسب و کار اینترنتی به ان احتیاج دارد . در واقع اگر یک کسب و کار اینترنتی وبسایتی نداشته باشد نمیتواند به موفقیت چشم گیری دست پیدا کند . وبسایت به کسب و کار شما کمک میکند تا بتوانید بدون هیچ هزینه ای مخاطبین هدف خود را یافته و انها را به خرید از کسب و کارتان ترغیب کنید . پس اگر به دنبال درآمدی هستید که نیازی به هزینه کردن نداشته باشید حتما باید برای کسب و کارتان یک وبسایت ایجاد کنید.

یکی دیگر از دلایلی که حتما باید وبسایت داشته باشید این است که فعالیت در شبکه های اجتماعی همیشگی نیست و کافیست به طور مثال یکی از قوانین اینستاگرام را نقض کنید تا صفحه شما کاملا بسته شود . حالا اگر بعد از بسته شدن صفحه اینستاگرام هیچ وبسایتی نداشته باشید تقریبا کسب و کار شما کاملا نابود میشود اما اگر وبسایت داشته باشید میتوانید یک کسب و کار همیشگی داشته باشید.

اگر به فکر هزینه های ساخت و ایجاد وبسایت هستید باید بدانید که برای ساخت وبسایت در وردپرس نیاز به هیچ هزینه ای نیست و فقط کافیست این سیستم مدیریت محتوا را نصب کنید تا وبسایت شما ساخته شود.

نیاز به چه مجوز هایی داریم؟

برای شروع یک کسب و کار اینترنتی نیاز به هیچ مجوزی نخواهید داشت و فقط کافیست از همین امروز کار برای ساخت کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت را شروع کنید . در واقع شما برای ساخت یک کسب و کار اینترنتی در ابتدا نیازی به مجوز گرفتن ندارید و میتوانید یک وبسایت یا صفحه اینستاگرام ایجاد کرده و درآمد زایی کنید.

البته بهتر است بعد بزرگ شدن کسب و کار حتما به دنبال گرفتن نماد اعتماد بروید.

درآمد حاصل از اینکار چقدر است؟

درآمد هر کسب و کاری متفاوت است و کاملا بستگی به تلاش و هدف  خودتان دارد . در واقع اگر به فکر کسب درآمد اینترنتی هستید باید بدانید که بسیاری از کسب و کار های اینترنتی حال حاظر ایران درآمدی بالای ۱۰۰ میلیون تومان ماهیانه و یا حتی بسیار بیشتر  دارند.

این یعنی شما نیز اگر در مسیر درست قدم بردارید میتوانید به چنین درآمد های هنگفتی برسید . هرچند رسیدن به چنین درآمدی ساده نیست اما کاملا واقعی و شدنی است.

هرکسی میتواند درآمد کسب کند؟

باید بدانید که تمامی افراد میتوانند از طریق اینترنت درآمد داشته باشند . در واقع یکی از ویژگی های بسیار خوب اینترنت این است که شما برای کسب درآمد از آن نیاز نیست حتما متخصص باشید و یا سرمایه زیادی داشته باشید . کافیست یک ایده پولساز را انتخاب کرده و برای موفقیت در آن تلاش کنید . که البته باید این تلاش در مسیر درست باشد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید خیلی از مشتریان ما که برای آنها وبسایت ایجاد میکنیم و یا به انها مشاوره ایجاد کسب و کار اینترنتی میدهیم افرادی بین ۱۳ تا ۱‍۷ سال هستند . یعنی شما در هر سنی که باشید میتوانید از اینترنت درآمد کسب کنید.

کدام ایده کسب درآمد اینترنتی را انتخاب کنیم؟

در کسب درآمد از اینترنت انتخاب ایده کاملا یک کار شخصی و سلیقه ای است . اما به نظر من ایده ای را انتخاب کنید که نیاز به سرمایه اولیه زیادی نداشته و بتوانید آن را در منزل انجام دهید . توجه داشته باشید ممکن است هر ایده ای یا کسب و کاری با شکست روبرو شود پس بهتر است برای شروع خیلی هزینه نکنید و وقتی به موفقیت نزدیک شدید هزینه کردن برای کسب و کار را شروع کنید.

سعی کنید بیشتر به سراغ ایده هایی بروید که دانش کمتری نیاز دارند . مثلا اگر به سراغ کارواش انلاین بروید و تخصص کافی نداشته باشید بدون شک با شکست روبرو خواهید شد . اما اگر به سراغ کسب و کار فروش فایل بروید میتوانید در مدت بسیار کمی به موفقیت مد نظرتان برسید.

پس همیشه سعی کنید ایده ای را انتخاب کنید که کاملا با بودجه شما هم خوانی داشته و دانش کافی برای انجام ان را داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *