کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

این روز ها همه به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستند . در واقع دوست دارند کسب درآمد از اینترنت را تجربه کنند. اما شروع هر کاری نیازمند دانستن بعضی از نکات است و شما حتما باید با مسیر ایجاد کسب و کار اینترنتی کاملا اشنا باشید تا بتوانید در اینکار به موفقیت برسید.

به همین دلیل در این مطلب آموزشی سعی کرده ایم مسیر ایجاد کسب و کار اینترنتی و همچنین روش های کسب درآمد اینترنتی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

چرا کسب درآمد اینترنتی

اگر در یک شهر کوچک زندگی می کنید یک مغازه ایجاد کرده و یک محصول خاص برای فروش بیاورید ممکن است به صورت روزانه دو فروش از آن محصول داشته باشید. فرض کنید قیمت این محصولات ۵۰ هزار تومان است و شما به صورت روزانه ۱۰۰ هزار تومان فروش می کنید.

شاید این فروش و این درآمد نتواند نیاز شما را برطرف کند پس باید به فکر گسترش و آوردن محصولات بیشتر باشید. اما اگر این مغازه را تبدیل به یک وب سایت اینترنتی کرده و همان یک محصول را درون آن قرار دهید می توانید روزانه صدها فروش داشته باشید.

پس به همین دلیل شما باید به سمت کسب درآمد اینترنتی و کسب و کار اینترنتی بروید تا بتوانید از محصولات کمتر درآمد بیشتری کسب کنیم . اما اگر باز هم برای شروع کسب کار اینترنتی و کسب در آمد از اینترنت دلیل میخواهید میتوانید ۴ دلیل زیر را مطالعه کنید.

۱- چون به سرمایه اولیه نیاز ندارد

در حال حاضر اگر شما بخواهید یک مغازه ایجاد کنید باید حداقل ۵۰ میلیون تومان پول داشته باشید. که البته این مبلغ در شهرهای کوچک است و در شهرهای بزرگ پول بسیار بیشتری نیاز خواهید داشت. در وقع این مبلغ زیاد از عهده بسیاری از افراد بر نمی آید و نمی توانند با استفاده از یک مغازه کسب و کار خود را ایجاد کنند.

اما اینترنت به این شکل نیست.  یعنی شما برای راه اندازی کسب و کارتان نیاز به هزینه زیادی ندارید و یا حتی در مواقعی اصلا نیاز به هزینه کردن نیست. شما می توانید با ۱۰۰ هزار تومان یک کسب و کار اینترنتی ایجاد کرده و به کسب درآمد اینترنتی بپردازید.

۲- میتوانید کار را در خانه انجام دهید

کارهای معمولی یا فیزیکی معمولا به یک دفتر کار و یا یک مغازه نیاز دارند اما یک کسب و کار اینترنتی برای شروع به مغازه و یا دفتر و یا هر مکان دیگری احتیاج ندارد. در واقع شما می توانید در خانه تان نشسته و کسب و کار اینترنتی خود را مدیریت کنید.

در این روش درآمدی که به آن کسب و کار خانگی اینترنتی میگویند شما با نشستن در خانه و کار کردن در کنار خانواده میتوانید به درآمدی دست پیدا کنید که بسیاری از افراد شاغل در بیرون از خانه حتی نمیتوانند به ان فکر کنند.

۳- چون در آمد زیادی دارد

کسب و کار های اینترنتی نسبت به کسب و کار های فیزیکی در آمد بسیار بیشتری دارند. مثلاً یک آموزشگاه فتوشاپ اینترنتی میتواند چند برابر از یک آموزشگاه فتوشاپ فیزیکی درآمد کسب کند. دلیل این درآمد بیشتر بازار بزرگتر است. فرض کنید در یک شهر نسبتا بزرگ آموزشگاه فتوشاپ راه اندازی می کنید. در خوشبینانه ترین حالت ۱۰۰ نفر به آموزشگاه شما مراجعه می‌کنند و از هر هنرجو یک میلیون تومان می گیرید. جمع کلی درآمد شما می شود صد میلیون تومان که یک در آمد بسیار پایین است.

در صورتی که اگر این آموزشگاه را در بستر اینترنت راه اندازی کنید می توانید به درآمد ماهانه و یا حتی روزانه ۱۰۰ میلیون تومان برسید.

۴- قابل گسترش بودن کسب در آمد اینترنتی

یکی دیگر از دلایلی که ما را مجاب می‌کند تا به سراغ کسب درآمد اینترنتی و ایجاد یک کسب و کار اینترنتی برویم قابل گسترش بودن این نوع کسب و کار است. در واقع شما برای گسترش کسب و کار اینترنتی نیاز نیست به مانند کسب و کارهای فیزیکی هزینه زیادی کنید و می توانید با استفاده از هزینه‌های اندک کسب و کار خود را گسترش داده و از طریق آن پول بیشتری بدست بیاوریn.

۵- با هر تخصصی میشود کسب و کار اینترنتی داشت

شما با هر نوع تخصص میتوانید کسب درآمد اینترنتی داشته و از طریق اینترنت درآمد زایی داشته باشید . در واقع فرقی نمیکند که شما معلم هستید یا حسابدار زیرا برای هر تخصصی در اینترنت فرصت رشد وجود دارد و هر کسی میتواند کسب و کار اینترنتی خود را داشته باشد.

این ویژگی کسب و کار اینترنتی با تعداد بالای آن رابطه مستقیمی دارد و به همین دلیل است که بسیاری از افراد امروزه کار کارمندی را رها کرده و به سراغ کسب درآمد از اینترنت می ایند.

منبع: حل شو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *